slide-2
_

Wesela i bale

W oparciu o bezcenne doświadczenia i wiedzę zdobywaną latami oraz pełni satysfakcji z wielokrotnych realizacji marzeń wielu Młodych Par oferujemy Państwu organizację wesel i przyjęć weselnych w obiekcie Pod Brzozą.

W swojej ofercie mamy także organizację innych uroczystości typu rocznice ślubów, komunie, chrzciny, urodziny i imieniny oraz inne imprezy okolicznościowe.

Nasz gościniec będzie miejscem idealnym dla wszystkich szukających miejsca wolnego od miejskiego zgiełku i gwarantującego maksymalną prywatność, a jednocześnie położonego w nie tak wielkiej odległości od miasta.

Uroczystość Pod Brzozą to nie tylko wspaniałe wspomnienia, ale także wypoczynek w bliskim kontakcie z naturą w otoczeniu brzozowego gaju. Korzystając z wyjątkowych uroków otaczającej natury oferujemy Państwu możliwość organizowania uroczystości w plenerze z opcją grilla lub ogniska.

_

Organizacja imprez i cena

Do każdego przyjęcia przygotowujemy się w oparciu o szczegółowy formularz, gwarantujący kompleksową organizację wydarzenia. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji, gotowi rozwiać wszelkie wątpliwości związane z organizacją imprezy.
Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie zawsze kierując się chęcią maksymalnego zaspokojenia Państwa potrzeb. Dysponujemy bogatym doświadczeniem i pomocą w wyborze oprawy muzycznej dla Państwa uroczystości.
W przypadku organizacji uroczystości w naszym lokalu oferujemy Państwu preferencyjne ceny noclegów. Pokój dla Państwa Młodych jest zawsze w cenie uroczystości.

Cena uroczystości jest zawsze wypadkową wybranego przez Państwa menu, czasu trwania uroczystości oraz indywidualnych życzeń. Naszą najważniejszą dewizą jest maksymalne zadowolenie naszych gości w związku z czym o ile jakość jest zawsze maksymalna, to ceny ustalamy na jak najbardziej przystępnym poziomie.

Szanowni Państwo w naszej działalności opieramy się na najbardziej miarodajnej reklamie, którą są zadowoleni klienci. Od przeszło 10 lat zorganizowaliśmy już wiele różnego rodzaju uroczystości. W naszym lokalu znajduje się dostępna dla Państwa księga pamiątkowa z recenzjami naszych gości. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas Pod Brzozą, by na miejscu zapoznać się z naszą ofertą!

IMG_6076-wesele

Masz pytania?

Zadzwoń: +48 537 077 770

SALA
WESELNA

SALA WESELNA
Oferujemy Państwu lokal zdolny pomieścić około 110 gości. W 2015 r. idąc z duchem czasu dokonaliśmy generalnego remontu podnosząc jeszcze bardziej atrakcyjność sali. Cala sala wyposażona jest w oświetlenie LED, nadające jej wyjątkowego klimatu, a także w wentylację i klimatyzację gwarantujące wysoki komfort w najgorętsze dni.

DOMEK OGRODOWY

DOMEK OGRODOWY
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zorganizowaniem kameralnego przyjęcia nasz Domek Ogrodowy będzie idealnym ku temu miejscem. Domek urządzony jest w stylu góralskim, wyposażony w unikalne dębowe meble stanowi idealną propozycję na wszelkiego typu mniejsze uroczystości. Tuż obok domku znajduje się duży plac zabaw oraz grill.

KAMERALNY OGRÓD

KAMERALNY OGRÓD
Nasz gościniec położony jest na skraju podsłupskiego lasu, ukryty w brzozowej otulinie. Jak wiadomo, brzozie od wieków przypisywano leczniczą i niemal magiczną moc. Jest to idealne miejsce dla każdego kto chciałby odpocząć wśród zieleni, a także dla osób pragnących zorganizować swoją uroczystość na łonie przyrody.

NOCLEGI

NOCLEGI
Oferujemy noclegi dla gości indywidulnych, grup oraz firm. Przy dłuższych pobytach i rezerwacji większej liczby pokoi rabaty cenowe ustalamy indywudualnie. Oferujemy także specjalne warunki dla firm realizujących w okolicy swoje zlecenia. Z opiniami na temat naszej oferty noclegowej możecie Państwo zapoznać się na stronie booking.com.